Založ si blog

Kiskova perfidita nemá konkurenciu

Nič perfídnejšieho ako Andreja Kisku som na sociálnych sieťach dlhú dobu nevidela. Možno som niečo také nevidela vôbec za celý svoj život.

Vraj najsilnejší moment dňa keď bol keď tí Rómovia povedali, že

“…nikdy sme tu nemali problém. Poďme a podajme si ruky ….”

Kto si má podať ruky? Tá 60-ročná pani, pani v mojom veku, čo ju lúpežne prepadli, zhodili z mosta a následne dobili tak, že má prasknutú lebku a veľmi vážne poranenia interných orgánov a doba jej liečenia sa odhaduje na viacej ako 4 týždne? Alebo ten dobrovoľný hasič, čo mu tí Rómovia obťažovali jeho 8 ročnú dcéru a následne ho dobili a kopali do neho, keď bol na zemi? Prečo sa nebol ich opýtať Andrej Kiska, čo si o tomto všetkom myslia oni a ich najbližší?

Mimochodom, a kto bude ďaľší?

Neverím tomu, že po týchto slovách Kisku mu dokáže ktorýkoľvek slušný človek dať hlas v nadchádzajúcich voľbách.

Detto Truban. Koho on nazýva rasistom či rasistami? Ľudí, ktorí chcú mať bezpečné Slovensko? Také, po ktorom sa možno bezpečne prejsť bez toho, aby bol človek napadnutý, lúpežne prepadnutý, zavraždený?

Neverím tomu, že po tomto mu dokáže ktorýkoľvek slušný človek dať hlas v nadchádzajúcich voľbách.

Spoločnosť, v ktorej ľudia nemožu chodiť bezpečne po ulici nebude napredovať. A aby mohli ľudia bezpečne chodiť po ulici, treba takéto zločiny, ktoré sa stali vo Važci a v Richnave exemplárne potrestať. Ak takýto zločin spáchajú 13 roční, treba exemplárne potrestať aj ich. Pretože tento zločin nespáchali nevinné deti. Každé dieťa musí vedieť, že fyzicky napádať dospelých či starých ľudí, alebo vôbec kohokoľvek, je ‘off limit’.

Každý má právo na osobnú bezpečnosť. Je to inherentné ľudské právo, ktoré je nepriamo deklarované aj v Ústave Slovenskej republiky ako aj vo všetkých ľudsko právnych dokumentoch.

Kam až vedie nenávisť Progresívneho Slovenska?

16.05.2024

Napriek tomu, že médiá tzv. hlavného prúdu masírujú verejnosť s tým, ako, citujem z jedného článku v Pravde, “Kým opozícia si uvedomila vážnosť situácie a zdržala sa slovnej agresivity, o niektorých koaličných politikoch sa to povedať nedá.” *** Neviem, či si niektorí novinári myslia o čitateľoch, že sú úplne blbí. Napríklad taká Iris Kopcsayová. [...]

Keď sledujem správy, tak mi je nevoľno

24.03.2024

Fico sa dal pred asi dvoma či troma dňami počuť, že vraj potom ako predošlá vláda darovala S-300 na Ukrajinu, nemáme vraj ako chrániť slovenské nebo a jadrové elektrárne na Slovensku. Nerozumela som celkom. V iných správach, zahraničných, som sa dočítala, že vraj potom ako Rusko vyhlásilo vojnu Ukrajine, po znefunkčnení elektrárne na Dnepri musí Ukrajina zvýšiť dovoz [...]

K zmene Trestného zákona

21.01.2024

Celá opozícia vrátane prezidentky Slovenskej republiky narieka ako sa zvýši kriminalita na Slovensku po zrušení Špeciálnej prokuratúry a po navrhovanej zmene Trestného zákona. Namiesto tvrdých nepodmienečných trestov za finančné zločiny sa tieto majú nahradiť inými trestami. Ako opozícia tak aj “not my prezidentka” nariekajú nad tým, že tieto, podľa nich, [...]

Richard Sulík, Peter Pčolinský, Milan Krajniak

Borisa Kollára po Krajniakovi opustil ďalší člen. Zo Sme rodina odišiel Peter Pčolinský

18.06.2024 19:43

Peter Pčolinský bol v minulosti podpredsedom hnutia.

Handlová, atentátnik, streľba, Fico

Lex atentát prerokuje parlament v skrátenom legislatívnom konaní

18.06.2024 19:33, aktualizované: 19:52

Balík zákonov má riešiť niektoré opatrenia na zlepšenie bezpečnostnej situácie na Slovensku.

Pochod za slobodu a demokraciu

Na pochode za slobodu a demokraciu sa v Bratislave zišli stovky ľudí

18.06.2024 19:24

Súčasťou bolo aj verejné zhromaždenie, na ktorom sa čítalo spoločné vyhlásenie. To podpísalo 90 subjektov z celého Slovenska.

Matúš Šutaj Eštok, ministerstvo vnútra

Na futbal za štátne? Podľa rezortu vnútra je to bežné, Keketi však letel komerčnou linkou. Opozícia hovorí o papalášizme

18.06.2024 19:00

Minister cestovného ruchu a športu Dušan Keketi neletel špeciálom, ale klasickým letom. Bratislavský župan Juraj Droba cestu späť uhradí z vlastných peňazí. Politológ hovorí o škandále.