Založ si blog

Prečo Čaputová nikdy nebola, nie je, a nikdy nebude mojou prezidentkou

Pretože ja ju vidím ako stelesnené zlo. Je mi jedno, aký “prieskum” o nej zverejnia médiá hlavného prúdu (ktoré pravdivo možno dokážu zverejniť tak možno ešte výsledky fotbalových zápasov).

Čaputová pre ma mňa predstavuje najtoxickejšie zlo, antitézu demokracie, inquizítora 21. storočia, ktorá keď by žila v dobách Giordana Bruna, bez akýchkoľvek problémov by ho postavila na hranicu a upálila ho za živa. Rovnako ako v dnešnej dobe prenasledujú tých, ktorí trvajú ma tom, že okrem veľmi vzácnych výnimiek (diagnostikovateľných už in uterus), žena je taká osoba, ktorej všetky bunky v tele majú 23. pár chromozómov tvar ‘XX’, a muž je niekto, koho všetky bunky v tele majú 23. pár chromozómov v tvare ‘XY’.

Čaputovú vidím ako degeneráta práva, ktorý by nemal absolútne žiaden problém vytrhnút dieťa z náruče jeho milujúcich rodičov a dať ho na adopciu homosexuálom, pretože práva dieťaťa a jeho rodičov sú jej úplne ukradnuté.

***

Keď som bola ešte dieťa v útlom veku, osobne som poznala iné dieťa, dievčatko. Toto dievčatko videlo v jasličkách, že chlapčekovia cikajú inak. Následne aj ona chcela byť chlapček a cikať ako chlapček. Ja vidím Čaputovú tak, že by nemala absolútne žiaden problém toto dievčatko urvať z rúk jej milujúcich rodičov a dať ho proti vôli jej rodičov na operáciu zmeny pohlavia, lebo to dieťa to vraj chcelo. Len pre úplnosť, z daného dievčatka, ktoré vtedy chcelo byť chlapcom vyrástla vzdelaná a šťastná žena, ktorá je dnes v zodpovednej funkcii, ktorá je vydatá a matkou dnes už dospelých detí. Len sa zamýšľam, ako by mala zničený život ona aj celá jej rodina, keď by v tej dobe nevládli ľudia (v týchto veciach) so zdravým rozumom a namiesto nich by vládli takí ako Čaputová. Že koľko beznádeje a nešťastia by bola bývala doniesla do danej rodiny.

***

Zobudenie sa do dňa, keď Čaputová bola akože zvolená za prezidentku SR bolo pre mňa zobudením sa do doby temna, beznádeje a diktatúry zla.

***

Bojím sa budúcnosti, v ktorej ľudia ako Čaputová uchopili moc a okupujú najzodpovednejšie miesta v spoločnosti.

Nicholsonová je pre mňa absolútny morálny suterén

17.02.2020

Pozrela som si nedeľnú reláciu Na Telo s Michalom Kovačičom medzi Luciou Ďuriš-Nicholsonovou a Erikom Tomášom. Okrem toho, že ja viem niečo o násilí, aké dokážu napáchať feministky razenia viac »

Dúfam, že sa nenájde nikto, kto bude voliť PS/Spolu

15.02.2020

Dúfam v to po prečítaní titulky v Denníku N. Dúfam, pretože to, čo najviacej potrebuje dnes Slovensko je, okrem iného, naučiť mládež slušnému správaniu sa. Je nutné zabrániť každej viac »

Dôvod väzby? Mínus 21 stupňov.

14.02.2020

Prišla zima, prišiel mráz. Máme tu v tomto momente, keď píšem tento, blog mínus 11 stupňov Celzia. Ale ráno bolo mínus 21 stupňov Celzia. Síce mám na pozemku niekoľko dobre zaizolovaných viac »

zemetrasenie

Lajčák: Slovensko venuje na obnovu Albánska po zemetrasení 250.000 eur

17.02.2020 18:57

Albánsko bude mať problémy, ak sa na darcovskej konferencii v Bruseli nevyzbiera aspoň 400 miliónov eur.

Pažiť

Policajti zastavili auto RZP až výstrelmi, vodič bol ťažko opitý

17.02.2020 18:18

Vodičovi pri dychovej skúške zistili 2,06 promile alkoholu.

robert fico, andrej kiska

Kiska: Prišiel rad na Fica, som pripravený na duel

17.02.2020 18:11

Andrej Kiska prijal výzvu Roberta Fica a je pripravený na debatu s ním. Uviedol to na sociálnej sieti, kde uverejnil aj slogan: Posledný Ficov duel.

Online / mobil / bezpečnosť /

Hamas sa nabúral do mobilov desiatok izraelských vojakov

17.02.2020 17:46

Hackeri sa vydávali za mladé ženy a nalákali vojakov, aby si stiahli škodlivý softvér.