Založ si blog

Prečo Čaputová nikdy nebola, nie je, a nikdy nebude mojou prezidentkou

Pretože ja ju vidím ako stelesnené zlo. Je mi jedno, aký “prieskum” o nej zverejnia médiá hlavného prúdu (ktoré pravdivo možno dokážu zverejniť tak možno ešte výsledky fotbalových zápasov).

Čaputová pre ma mňa predstavuje najtoxickejšie zlo, antitézu demokracie, inquizítora 21. storočia, ktorá keď by žila v dobách Giordana Bruna, bez akýchkoľvek problémov by ho postavila na hranicu a upálila ho za živa. Rovnako ako v dnešnej dobe prenasledujú tých, ktorí trvajú ma tom, že okrem veľmi vzácnych výnimiek (diagnostikovateľných už in uterus), žena je taká osoba, ktorej všetky bunky v tele majú 23. pár chromozómov tvar ‘XX’, a muž je niekto, koho všetky bunky v tele majú 23. pár chromozómov v tvare ‘XY’.

Čaputovú vidím ako degeneráta práva, ktorý by nemal absolútne žiaden problém vytrhnút dieťa z náruče jeho milujúcich rodičov a dať ho na adopciu homosexuálom, pretože práva dieťaťa a jeho rodičov sú jej úplne ukradnuté.

***

Keď som bola ešte dieťa v útlom veku, osobne som poznala iné dieťa, dievčatko. Toto dievčatko videlo v jasličkách, že chlapčekovia cikajú inak. Následne aj ona chcela byť chlapček a cikať ako chlapček. Ja vidím Čaputovú tak, že by nemala absolútne žiaden problém toto dievčatko urvať z rúk jej milujúcich rodičov a dať ho proti vôli jej rodičov na operáciu zmeny pohlavia, lebo to dieťa to vraj chcelo. Len pre úplnosť, z daného dievčatka, ktoré vtedy chcelo byť chlapcom vyrástla vzdelaná a šťastná žena, ktorá je dnes v zodpovednej funkcii, ktorá je vydatá a matkou dnes už dospelých detí. Len sa zamýšľam, ako by mala zničený život ona aj celá jej rodina, keď by v tej dobe nevládli ľudia (v týchto veciach) so zdravým rozumom a namiesto nich by vládli takí ako Čaputová. Že koľko beznádeje a nešťastia by bola bývala doniesla do danej rodiny.

***

Zobudenie sa do dňa, keď Čaputová bola akože zvolená za prezidentku SR bolo pre mňa zobudením sa do doby temna, beznádeje a diktatúry zla.

***

Bojím sa budúcnosti, v ktorej ľudia ako Čaputová uchopili moc a okupujú najzodpovednejšie miesta v spoločnosti.

Kolíková – politička bez empatie

14.01.2021

Citujem z tlačovej konferencie 30. 12. 2020: Kolíková informuje o pokuse Lučanského o samovraždu, od 52:37 Ak človek dospeje k takémuto rozhodnutiu tak akokoľvek akékoľvek opatrenia urobíte tak vieme, že vlastne tomu nevieme úplne zabrániť preto o to viac je dôležité ak takúto vedomosť zbor má, že robí všetko preto, aby hmm tá osoba o tom neuvažovala a neurobila k tomu [...]

Už ani ja neverím, že Lučanský spáchal samovraždu.

02.01.2021

A navyše, nejako mám taký pocit, že Mária Kolíková by mala podať demisiu, lebo (nielen) podľa môjho názoru túto funkciu nezvláda. Čo sa týka Lučanského, podľa môjho názoru, nejako si nemôžem pomôcť, nechať ho, ale nielen jeho, počas celých sviatkov na samotke a bez akéhokoľvek kontaktu s rodinou, pretože bol umiestnený v kolúznej väzbe v cele vzdialenej viacej ako [...]

Som zdesená z toho, čo predviedli v prípade Lučanského

30.12.2020

Čo predviedli všetcia. Refresher uviedol, citujem: Psychológ, ktorý konštatoval, že Milan Lučanský nemal samovraždené sklony, má 24-ročnú prax. Naposledy navštívil policajného exprezidenta v deň pokusu o samovraždu okolo 13:00. Lučanský sa o samovraždu pokúsil o pár hodín na to, našli ho o 16:39 pri výdaji večere. Následne sa vyšetruje všetko dookola, ale nikde som [...]

očkovanie koronavírus

Informácie o vážnych komplikáciách po očkovaní na Covid-19 sú nepravdivé

22.01.2021 18:58

Prípad zdravotníkov, ktorí mali mať po zaočkovaní v Humennom zdravotné kompilácie a anafylaktický šok, sa nestal. Hoax zdieľali tisíce ľudí.

sčítanie obyvateľov

Britov sa pri sčítaní budú pýtať na rodovú identitu

22.01.2021 18:49

Sčítanie obyvateľov sa tento rok uskutoční vo viac ako 50 krajinách sveta vrátane Slovenska.

Lloyd Austin

Pentagón povedie prvýkrát Afroameričan, získal obrovskú podporu

22.01.2021 18:27

Lloyd Austin šéfoval americkým jednotkám v Iraku, Ázii či na Blízkom východe.

zuzana čaputová

Čaputová omilostila matku ťažko chorého dieťaťa

22.01.2021 18:01

Odsúdená sa skutku dopustila ešte v roku 2012.