Založ si blog

Kuffa nemá čo hľadať na poste štátneho tajomníka a nemá čo hľadať ani v žiadnej verejnej funkcii

Mňa osobne obťažujú ľudia, ktorí svoje náboženské postoje vnucujú iným. A osobne, čo sa týka tých nábožensky založených, ja mám také skúsenosti, osobné skúsenosti, že sú to tí najamorálnejší ľudia; konkréte tí, ktorí tú tzv. svoju vieru VNUCUJÚ iným. To mám na mysli takých veriacich, s ktorými som mala do činenia osobne. Súdia. Posudzujú. Robia intrigy. Ohovárajú. Rozbíjajú rodiny.  A tak ďalej. To hovorím o dnešnej dobe. Takúto osobnú skúsenosť mám s ľudmi zo Slovenska, ktorí žijú tu v Kanade, v tej istej provincii ako ja. Budú sa vám do očí usmievať a za chrbtom ohovárať a cielene ubližovať. V mene viery. Ako píšem, moje osobné skúsenosti. Vraj, či sa boha nebojím. A podobné sprostosti. Vraj, čo také dokázal Hawking? Alebo iní takí velikáni ako Hawking. (Maxwell, napríklad, Bohr,  a ďaľší.)

V minulosti, takíto veriaci, ktorí vnucovali iným svoje názory, to boli presne tí, ktorí upaľovali, ktorí robili tiež nekonečné intrigy a zlá. Takíto tiež ľudia jednoducho nepatria do verejných funkcií.

Ak ministerka kultúry tohoto štátneho tajomníka okamžite neodvolá, nepatrí na post ministerky ani ona.

Ministerka si má vediet urobiť poriadok s takýmito indivíduami, ktorí alebo nevedia, čo je ich náplňou práce, alebo svoju náplň práce úmyselne ignorujú a zneužívajú. Taktiež, osoby s mentálnymi vadami na žiadny verejný post nepatria.

Ak niekto chce Kristusa urobiť kráľom Slovenska, tak je to symptómom psychickej choroby a takýto stav patrí do rúk odborníkov psychiatrov. Takíto ľudia nepatria na post štátneho tajomníka žiadneho ministerstva.

Ak ministerka kultúry tohoto blázna okamžite neodvolá z verejnej funkcie, tak by mal Fico s ňou urobiť náležitý poriadok.  Teda, vymeniť za osobu, ktorá je spôsobilá zastávať post ministerky kultúry.

Aký je rozdiel medzi komunistami, ktorí v 1986 zorganizovali prvomájový sprievod a organizátormi festivalu Pohoda v 2024?

13.07.2024

Lebo v oboch prípadoch sa hromadné akcie nemali konať. Akurát komunistov je dnes možné kritizovať ale organizátorov Pohody asi veľmi nie. (V minulosti som v diskusnom príspevku na Pravde skritizovala jednu učiteľku za to, že zobrala deti počas silného vetra na prechádzku a následne jedno dieťa zabil tuším konár zo stromu (podľa môjho názoru spolu s kriminálnym správaním [...]

Amorálnosť kanadských médií

07.07.2024

Aby som sa priznala, moc kanadské médiá nesledujem. Naozaj mi nemajú nič čo pozitívne ponúknuť. Ale posledné dni sa tieto médiá prepadli až popod dnúce dno. Keď totiž nejako náhodne zapnem rádio, napr. v aute, ihneď sa na mňa vyvalí spŕška amorálnosti. Predposledný piatok som chvíľku počúvala rádio, kým som šoférovala. Po celý čas rozoberali štrajk LCBO. LCBO [...]

Kam až vedie nenávisť Progresívneho Slovenska?

16.05.2024

Napriek tomu, že médiá tzv. hlavného prúdu masírujú verejnosť s tým, ako, citujem z jedného článku v Pravde, “Kým opozícia si uvedomila vážnosť situácie a zdržala sa slovnej agresivity, o niektorých koaličných politikoch sa to povedať nedá.” *** Neviem, či si niektorí novinári myslia o čitateľoch, že sú úplne blbí. Napríklad taká Iris Kopcsayová. [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.