Založ si blog

Prečo v týchto voľbách dám hlas strane SMER-SD. Diel sedemnásty.

Lebo som si pozrela aj toto video, Republika verzus Saska. Mazurek je v tomto videu perfektný a ja som sa rozhodovala medzi stranou Republika a Smer. Republike som to tentokrát nedala preto, lebo preferujem riešenie hypotekárskej krízy tak ako to navrhuje Smer a nie ako to navrhuje Republika a toto bol pre mňa osobne rozhodujúci bod.

Zaujímavé je pre mňa, že keď som si urobila tento test tak mi vyšlo, že sa s 80% zhodujem so SMER-om, so 76% s Republikou ( a so 74% so SNS).

***

Vo videu, na ktorý som sem dala link mi nejde ani tak o Mazureka, ale o to, ako na mňa zapôsobil  číslo 7 na kandidátke SaS, PhDr. Jozef Krúpa.

Pripadal mi ako človek veľmi falošný, ako niekto, kto bude opakovať čokoľvek, čo ho udrží, ako sa tomu hovorí, pri koryte. Tiež mi pripadal ako človek bez chrbtovej kosti, keď verejne tvrdí, že daní mladí muži takýmto spôsobom migrujú nie preto, lebo chcú ale len preto, lebo ich vraj k tomu nútia okolnosti.

Navyše Juraj Krúpa sa o slovákoch veľmi dehonestujúco vyjadril, keď slovákov, ktorí žijú mimo Slovenska prirovnal k ilegálnym migrantom, ktorí dnes ilegálne prekračujú hranice Slovenskej republiky.

Nuž, prvý rozdiel medzi slovákmi žijúcimi mimo Slovenska je ten, že slováci neprekračujú ilegálne hranice a navyše bez identifikačných dokladov. Slováci, ktorí sa vysťahovali mimo Slovenska tak urobili z legitímnych dôvodov, niektorí z rodinných dôvodov, iní z iných dôvodov, ale nerobili tak spôsobom masovej ilegálnej migrácie.

Dokonca som mala pocit, že považuje migrantov, ktorí ilegálne a bez osobných dokladov prekračujú hranice Slovenskej republiky ako legálnych, (lebo si vymýšľajú, že utekajú pred vojnou) , a slovákov, ktorí sa naozaj legálne z rôznych osobných dôvodov vysťahovali mimo Slovenskej republiky ako tých ilegálnych.

***

Ja osobne naozaj nechápem, ako môže niekto dať hlas takémuto človeku, ktorý, aspoň mne sa tak zdá, že evidentne klame ešte aj v priamom prenose.

Prečo v týchto voľbách dám hlas strane SMER-SD. Diel dvadsiaty tretí.

24.09.2023

Pretože ma prestávajú baviť podpásovky v kampani od strán typu PS a im podobným. Denník Pravda zverejnil na svojom portáli v tomto článku podnadpis, že vraj, citujem z článku: “Šimečka: Fico by mal radšej vrátiť diplom” Nuž, ja by som rada pridala jeden holý, nepopierateľný fakt. Doc. Róbert Fico skončil právo v roku 1986 s červeným diplomom. Vtedy, ak sa [...]

Prečo v týchto voľbách dám hlas strane SMER-SD. Diel dvadsiaty druhý.

23.09.2023

Pretože okrem všetkého ostatného mi vadia teatrálne osoby na kandidátkach iných politických strán kandidujúcich v týchto voľbách do NR SR. Mám taký názor, že elity v pozadí sa radi nechávajú reprezentovať rôznymi hercami a dramatikmi. Možno z tohoto vznikli rôzne prirovnania typu “bábka na špagáte” keď sa hovorí o niektorých politikoch. Neviem prečo, ale herci [...]

Prečo v týchto voľbách dám hlas strane SMER-SD. Diel dvadsiaty prvý.

22.09.2023

Pretože mám plné zuby, ako sa správajú novinári a mediálna aj online propaganda, ktorá namiesto toho aby publikovala hlavne holé fakty, tak publikuje manipulácie, lži, a často krát prasprosté klebety. Napríklad v tomto videu, v 47:07 v ktorom sa na tlačovej besede SMER SD Magdalena Chodownik z France 24 drzo a nevychovane namiesto položenia otázky vyzvala Fica aby povedal svoj [...]

Matteo Messina Denaro / Cosa Nostra /

Dva dni bol v kóme. Zomrel jeden z najhľadanejších mafiánskych bossov Denaro

25.09.2023 14:20

Ako člen Cosa Nostry spáchal alebo naplánoval desiatky vrážd, vrátane bombových útokov.

Novy izraelsky tank Merkava Barak

Izrael má nové tanky Barak, ktoré využívajú umelú inteligenciu

25.09.2023 14:00

Ak chce mať veliteľ tanku lepší prehľad o situácii okolo svojho vozidla, musí sa vystrčiť z poklopu. V Izraeli sa to však stáva minulosťou. Do výzbroje zavádzajú novú generáciu obrnencov, ktoré využívajú umelú inteligenciu.

Péter Szijjártó

Už by bol na Mesiaci. Szíjartó strávil v lietadlách tento rok 550 hodín, zrejme prekoná rekord

25.09.2023 13:51

Maďarský minister rokmi lieta a viac a viac, vlani nalietal 440-tisíc km.

LGBTI, protest, dúhová vlajka

Rodičia a priatelia LGBTI+ ľudí apelujú na všetkých rodičov, aby sa spolu s nimi postavili na obranu detí

25.09.2023 13:26

Združenie zdôraznilo, že ich deti sú živí ľudia, nie žiadna ideológia.