Založ si blog

Hyenizmus ukrajinského generálneho štábu

Pred pár minútami som si prečítala na Pravde 11.09.2022 presne o 14:30 v bleskových správach titulku vraj, citujem

pred 10 minútami

Zlikvidovali sme už 52 650 ruských vojakov, tvrdí ukrajinský generálny štáb.

 

Takže o toto im ide vo tej ich vojne. “Likvidovať”, tak to opisujú. “Likvidovať “ ľudské životy.

Nenapísali, že vraždiť, lebo to je presne to, čo robia. Vraždia.

O toto tu presne ide. O vraždenie. O zabíjanie. Na príkaz jedného psychopata proti druhému psychopatovi za asitencie ďaľších psychopatov sa tu vraždí, zabíja a médiá tomuto vraždeniu dávajú priestor ich  neosobným opisom “zlividovali sme”.

Nie, jedná sa o surové vraždy. Vraždy mužov, manželov, otcov, synov. To sú muži, ktorí majú matky, ktoré ich čakajú a nechceli nikdy, aby išli ich synovia do vojny. To sú muži, ktorých čakajú manželky a ktoré nikdy nechceli aby ich manželia išli do vojny. To sú muži, otcovia, ktorí majú doma deti, ktoré z animi plačú. Títo muži, ktorých takto zabili, zavraždili, sú ľudia, z ktorých mnohí nechceli ísť bojovať do tejto nezmyselnej vojny! Do tejto nezmyselnej vojny o nejaký kúsok zeme, ktorý v skutočnosti patrí všetkým a o ktorom nemajú právo rozhodovať psychopati v pozíciách na vysokých politických postoch ale ľudia, ktorí toto územie obývajú.

Opisovať takto ľudský život, ako nejakú zbytočnú vec, ktorú možno len tak “zlikvidovať” je vojnovým zločinom.

Ja za vojnový zločin považujem aj dodávanie zbraní ktorejkoľvek strane vojnového konfliktu. Skutočni zločinci sú totiž aj tí, ktorí tie zbrane vyrábajú, predávajú, dodávajú, či distribuujú.

Nikto nemá právo posielať ľudí do vojny! Nikto nemá právo zabíjať alebo vraždiť. A žiadne médiá nemajú právo dehonestovať ľudský život ako nejakú vec, ktorú možno na príkaz nejakého psychopata “likvidovať”.

Absurdnosti daňových zákonov na Slovensku

15.01.2023

Počúvam tlačovú debatu Smer-SD, “TB: Tak ešte raz a pomaly – Matovič optimalizoval dane, to je fakt!” v ktorej predseda Smer-SD doc. Fico predkladá dôkazy, ktoré majú dokazovať daňové podvody, ktoré spáchal Igor Matovič, predseda OĽANO. Celá situácia sa mi zdá byť absurdná. Aspoň teda keď si to porovnám s daňovými zákonmi v Kanade. Google prekladač takto [...]

Osem 13 až 16 ročných dievčat v Toronte v nedeľu, 18. decembra 2022, krátko po polnoci spoločne zavraždili 59 ročného muža

21.12.2022

Priznám sa, že ma dnes dorazili lokálne správy tu v Toronte. Vraj osem dievčat vo veku 13 až 16 rokov spoločne zavraždili 59 ročného muža. Nechápem, ako sa toto môže stať kdekoľvek na svete a už tobôž nie v jednej najvyspelejšej, najdemokratickejšej, na život jednej z najlepších krajín na svete, v liberálnej demokracii; aspoň tak hovoria o Kanade. V tejto vraj úžasnej [...]

Je novodobý liberalizmus nástroj pro-ruskej propagandy?

23.10.2022

Keď si občas prečítam dennú tlač, a to je úplne jedno ktorú, tak mi to jednoducho nerobí dobre. Všetko mi pripadá, že je naopak. Biele je čierne a čierne je biele. Je v tom nejaký chaos. Pred nejakým časom som sa dostala k prednáškam Yuri Bezmenova na Youtube. Yuri Bezmenov bol novinár z bývalého Sovietskeho zväzu a bývalý KGB agent, ktorý dezertoval do Kanady, [...]

petr pavel eva pavlová

Český politológ: Nový prezident Pavel má na to, aby spojil rozdelenú spoločnosť

28.01.2023 22:01

Pavel zvíťazil v druhom kole prezidentských volieb v konečnom súčte o viac ako 16 percentuálnych bodov.

Petr Pavel, víťaz českých prezidentských volieb

Pavel zatelefonuje Zelenskému. Chce ísť na Ukrajinu s Čaputovou

28.01.2023 21:52

Novozvolený český prezident Petr Pavel v nedeľu zatelefonuje ukrajinskému prezidentovi Volodymyrovi Zelenskému. Chystá sa ho aj navštíviť.

pavel pavlová

Budúca prvá dáma Českej republiky je podplukovníčka, ktorá študovala na Slovensku

28.01.2023 17:45

Pavlová bola profesionálna vojačka. Je podplukovníčka vo výslužbe.

Lukáš Kyselica, Boris Kollár, parlament, NR SR, Peter Pčolinský

Ďalšie snahy Sme rodina i ĽS NS. Meniť chcú ústavu a podmienky referenda. Sú to „jatky populizmu“, tvrdí politológ

28.01.2023 16:00

Zdá sa, že sa so zmenami ústavy roztrhlo vrece. Len pred týždňom si poslanci schválili jednu zmenu a už sú na stole ďalšie.