Založ si blog

Hyenizmus ukrajinského generálneho štábu

Pred pár minútami som si prečítala na Pravde 11.09.2022 presne o 14:30 v bleskových správach titulku vraj, citujem

pred 10 minútami

Zlikvidovali sme už 52 650 ruských vojakov, tvrdí ukrajinský generálny štáb.

 

Takže o toto im ide vo tej ich vojne. “Likvidovať”, tak to opisujú. “Likvidovať “ ľudské životy.

Nenapísali, že vraždiť, lebo to je presne to, čo robia. Vraždia.

O toto tu presne ide. O vraždenie. O zabíjanie. Na príkaz jedného psychopata proti druhému psychopatovi za asitencie ďaľších psychopatov sa tu vraždí, zabíja a médiá tomuto vraždeniu dávajú priestor ich  neosobným opisom “zlividovali sme”.

Nie, jedná sa o surové vraždy. Vraždy mužov, manželov, otcov, synov. To sú muži, ktorí majú matky, ktoré ich čakajú a nechceli nikdy, aby išli ich synovia do vojny. To sú muži, ktorých čakajú manželky a ktoré nikdy nechceli aby ich manželia išli do vojny. To sú muži, otcovia, ktorí majú doma deti, ktoré z animi plačú. Títo muži, ktorých takto zabili, zavraždili, sú ľudia, z ktorých mnohí nechceli ísť bojovať do tejto nezmyselnej vojny! Do tejto nezmyselnej vojny o nejaký kúsok zeme, ktorý v skutočnosti patrí všetkým a o ktorom nemajú právo rozhodovať psychopati v pozíciách na vysokých politických postoch ale ľudia, ktorí toto územie obývajú.

Opisovať takto ľudský život, ako nejakú zbytočnú vec, ktorú možno len tak “zlikvidovať” je vojnovým zločinom.

Ja za vojnový zločin považujem aj dodávanie zbraní ktorejkoľvek strane vojnového konfliktu. Skutočni zločinci sú totiž aj tí, ktorí tie zbrane vyrábajú, predávajú, dodávajú, či distribuujú.

Nikto nemá právo posielať ľudí do vojny! Nikto nemá právo zabíjať alebo vraždiť. A žiadne médiá nemajú právo dehonestovať ľudský život ako nejakú vec, ktorú možno na príkaz nejakého psychopata “likvidovať”.

Je aj Národná rada Slovenskej republiky nefunkčná?

05.09.2022

Prezidentka Slovenskej republiky opäť porušuje Ústavu Slovenskej republiky. Konkrétne, Čl. 95 Referendum vyhlasuje prezident Slovenskej republiky, ak o to petíciou požiada aspoň 350 000 občanov, alebo ak sa na tom uznesie Národná rada Slovenskej republiky, a to do 30 dní od prijatia petície občanov alebo uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky. SMER-SD doručil prezidentke [...]

Dnešná Ficova tlačová debata

17.08.2022

Práve počúvam tlačovú beseduu doc. Róberta Fica. Rozčuľuje sa, že vraj bývalý generálny prokurátor Špirko falšoval nejaké zápisnice. A vraj sa tak môže stať len na Slovensku. Nuž, či sa tak môže stať len na Slovensku, to nejdem komentovať. Čo však okomentujem je, že Fico robí z tohoto faktu, že niekto falšoval nejakú zápisnicu ako niečo mimoriadne na Slovensku. [...]

Slovensko nepovažujem za právny štát

01.08.2022

Nikdy som nemala pocit, že Slovenská republika je právnym štátom. Vlastne, v spravodlivosť, keď o nej majú rozhodovať na súdoch asi kdekoľvek na zemeguli je len nejaký imaginárny pojem v celej histórii ľudstva. Ako príklady môžem poukázať na spravodlivosť spracovanú aj v seriáli Garrow’s Law, keď “spravodlivosť” bola obesiť10 ročné dieťa; keď [...]

Rusko, Ukrajina, Luhansk

ONLINE: Ukrajinci sú blízko Lymanu, pre ruské sily by mal jeho pád vážne dôsledky

29.09.2022 06:00

Pád mesta Lyman v Doneckej oblasti môže spôsobiť ruským inváznym jednotkám problémy aj v ďalších častiach okupovaných území.

ČR SR Polícia Kontrola Hranica Priechod

Na hraniciach Slovenska spustili kontroly, Česi aj Rakúšania

29.09.2022 05:49

Česko a Rakúsko začali od polnoci kontrolovať hraničné priechody so Slovenskom.

Nord Stream

Rusko, USA, ufóni. Cieľom útoku na Nord Stream bolo vytvoriť neistotu, tvrdí dánsky analytik

29.09.2022 05:40

To, čo sa stalo, dobre zapadá do hybridnej vojny. O nej Rusko hovorí ako o kľúčovom nástroji v politickom boji so Západom.

debata presov

Prešovom lomcujú kauzy. Úradu chýbajú jasné pravidlá

29.09.2022 05:30

Kandidáti na primátora Prešova hovorili o svojich plánoch a zhodnotili súčasný stav v meste.

Zora Macko

Pohľad obyčajnej ženy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 229
Celková čítanosť: 1211885x
Priemerná čítanosť článkov: 5292x

Autor blogu