Založ si blog

Celoplošné testovanie?

V tejto súvislosti by ma naozaj zaujímalo, že ako chcú zrealizovať toto celoplošné testovanie? Napríklad u starých a chorých ľudí, ktorí sa nevládzu hýbať a sú už unavení, ktorí sú bezvládny, mám na mysli tých, ktorí sú ošetrovaní doma príbuznými. Alebo takí starí ľudia, ktorí si už neuvedomujú, čo sa deje okolo, hoci ešte chodia a ako tak sa hýbu. Treba takýmto ľuďom ďaľšie stresy? To ako chcú realizovať takéto celoplošné testovanie? Lebo to som sa v správach nedozvedela. Čo som sa dozvedela sú publikované údajné vyhrážky Matoviča, že vraj kto nepôjde na testovanie, že dostane len základnú lekársku starostlivosť.

Jedna vec je,  že ako sa správajú napríklad v ĽSNS, keď poburujú spôsobom, že vraj tento vírus neexistuje, že je to obyčajná chrípka a podobne. Alebo ako poburuje napríklad Infovojna. Alebo ďaľšie konšpiračné médiá. Lebo pokuty a vyhrážky majú byť mierené na tieto element a nie na ľudí, ktorí sú už starí a chorí. Týchto ľudí takto zaťažovať ale hlavne “alternatívnym” médiám ponechať licenciu aby mohli ďalej rozoštvávať ľudí a ohrozovať celý národ? Kto im dal na toto právo? Prečo v tejto veci Matovič nekoná? Dokedy tu budú takéto elementy robiť toto nenapraviteľné zlo?

***

Dodatok:

A to sa týka aj provokatérov a kverulantov typu Harabin, “JUDr.” Krajníkovej alebo „JUDr.“ Šáteka či aj stáleho hosťa v Infovojne Judity Laššákovej. Pretože sankcie majú byť namierené proti takýmto elementom v spoločnosti. Ohrozujú totiž svojou aroganciou, nadradenosťou a mentálnou tuposťou v tejto veci všetkých naokolo.

Nie vyhrážky o poskytovaní iba základnej lekárskej starostlivosti pre tých, čo sa neotestujú, ale neotestujú z dôvodov, že sú už starí a chorí ale zásah proti takým elementom v spoločnosti, ktorí demoralizujú iných konšpiráciami, ako napr. Infovojna a ďaľší.

 

***

Aktualizované:  pre  PARIŽANKA v diskusii 20:40: Ešte raz. Krajníková je pre mňa len “JUDr.”, s úvodzovkami, a je to podľa môjho názoru kverulantka a provokatérka, ktorá sa takto hulvátsky správa aj s Harabinom počas núdzového stavu, keď hrozí na Slovensku (a aj inde v Európe) Bergamo scenár, keď lekári museli rozhodovať, koho budú liečiť a koho pošlú domov zomrieť, keď bol do krajnosti vyčerpaný zdravotný personál, a všetko.
Takým “advokátkam” by som ja osobne odoberala licenciu a za tie články, čo spublikovala v tejto situácii na Slovensku by mala byť aj s Harabinom a s celou Infovojnou, podľa môjho názoru, trestne stíhaná, lebo aktivity, ktoré páchajú sa rovnajú de facto vlastizrade.

 

A ešte, vypočula som si aj Matovičovu tlačovú debatu, ktorá bola spublikovaná potom, čo som tento blog napísala, a Matovič, aj ostatní členovia vlády, boli opäť perfektne pripravení a všetko (urobili na mňa dobrý dojem), akurát som nedostala odpoveď na to, že ako to bude s testovaním týchto starých ľudí? Napríklad, počas volieb donesú starým ľuďom urnu do domu, bude to tak aj počas testovania? Teda, či prídu týchto starých ľudí otestovať priamo k nim domov?

Prečo v týchto voľbách dám hlas strane SMER-SD. Diel dvadsiaty tretí.

24.09.2023

Pretože ma prestávajú baviť podpásovky v kampani od strán typu PS a im podobným. Denník Pravda zverejnil na svojom portáli v tomto článku podnadpis, že vraj, citujem z článku: “Šimečka: Fico by mal radšej vrátiť diplom” Nuž, ja by som rada pridala jeden holý, nepopierateľný fakt. Doc. Róbert Fico skončil právo v roku 1986 s červeným diplomom. Vtedy, ak sa [...]

Prečo v týchto voľbách dám hlas strane SMER-SD. Diel dvadsiaty druhý.

23.09.2023

Pretože okrem všetkého ostatného mi vadia teatrálne osoby na kandidátkach iných politických strán kandidujúcich v týchto voľbách do NR SR. Mám taký názor, že elity v pozadí sa radi nechávajú reprezentovať rôznymi hercami a dramatikmi. Možno z tohoto vznikli rôzne prirovnania typu “bábka na špagáte” keď sa hovorí o niektorých politikoch. Neviem prečo, ale herci [...]

Prečo v týchto voľbách dám hlas strane SMER-SD. Diel dvadsiaty prvý.

22.09.2023

Pretože mám plné zuby, ako sa správajú novinári a mediálna aj online propaganda, ktorá namiesto toho aby publikovala hlavne holé fakty, tak publikuje manipulácie, lži, a často krát prasprosté klebety. Napríklad v tomto videu, v 47:07 v ktorom sa na tlačovej besede SMER SD Magdalena Chodownik z France 24 drzo a nevychovane namiesto položenia otázky vyzvala Fica aby povedal svoj [...]

Ľubica Rošková, súd Pezinok,

Pokračuje proces so smeráckou "grófkou" Roškovou v kauze agrodotácií. Vypovedali svedkyne

25.09.2023 15:26

Podaná obžaloba sa týka pokračovacieho zločinu poškodzovania finančných záujmov Európskej únie a subvenčného podvodu.

orbán

Orbán tvrdí, že Európa sa militarizuje: Maďarsko sa musí prispôsobiť

25.09.2023 15:18

Budapešť plánuje spolu s Nemeckom a Izraelom vyrábať bojové drony.

Sevastopoľ, Krym, sídlo Čiernomorskej flotily

Zabili sme šéfa Čiernomorskej flotily, tvrdí Kyjev. Veliteľstvo v Sevastopoli dorazilo TNT

25.09.2023 15:16

Pri údere na veliteľstvo Čiernomorskej flotily zomrelo 34 dôstojníkov, medzi nimi jej veliteľ.

Podzámčok, obec

Hlavné priority v regiónoch: ako chcú politici zlepšiť čerpanie eurofondov a odstrániť rozdiely?

25.09.2023 15:00

Regionálny rozvoj bude pre novú vládnu garnitúru zásadnou výzvou. Podľa odborníkov sa politici budú musieť sústrediť na prioritizáciu a systémové riešenia.