Založ si blog

Kotleba má pravdu a správa sa zodpovedne

Ak Inštitútu ľudských práv prekáža, že legitímne zvolený člen zákonodarného zboru Slovenskej republiky Marián Kotleba kritizuje fakt, že v čase celosvetovej pandémie nelegálny migranti nie sú dostatočne zdravotne kontrolovaní, a že potenciálne môžu prenášať aj rôzne infekčné choroby a nákazy, tak potom treba túto mimovládnu organizáciu jednoducho zrušiť. Pretože v tejto veci má Kotleba jednoznačne pravdu.

Nemožno totiž diskriminovať jednych tým, že sa musia, keď sa chcú presťahovať z krajiny do krajiny, podrobiť, a to na vlastné náklady, lekárskym prehliadkam, ale iných, ktorí mnohokrát ani nespĺňajú kritériá na utečenca, tých sa to akosi netýka.

Nemožno tiež diskriminovať občanov tým, že keď sa vrátia z cudziny, tak musia do karantény, ale keď sa už jedná o migrantov, tak tí nemusia? To sme kde?

Po celom svete sa prijímajú drastické opatrenia na “sploštenie krivky” aby sa obišiel taliansky scenár, opatrenia, ktoré sú finančne veľmi náročné a výrazne zaťažia ekonomiky krajín celosvetovo, ale človek nesmie najnovšie ani len kritizovať hazardné správanie sa ohľadne nelegálnej migrácie?

Ak sú tu totiž nariadenia ohľadne pandémie, tie sa musia týkať každého, aj migrantov. Ak občania vo viacerých krajinách nesmú bez povolenia už ani len vychádzať zo svojich domovov, tak toto isté sa musí týkať aj migrantov.

Okrem toho, podávaním takýchto kverulentských trestných oznámení zaťažujú tieto mimovládky v čase pandémie štátnu správu. Preto ja nevidím dôvod na to, aby existovali. Pretože ľudské práva majú všetcia a to aj tí ľudia, ktorí nie sú migranti.

Koho zastupujú poslanci NR SR, občanov, ktorí ich volili, alebo politickú stranu?

04.05.2022

Potom, ako dnes parlament nevydal doc. Fica na väzobné stíhanie v kolúznej väzbe, som sa v správach dočítala, že vraj poslankyne Hatrákovú a Tabák vylúčili z poslaneckého klubu OĽaNO. Článok 72, ods. (2) Ústavy Slovenskej republiky hovorí, citujem: Poslanci sú zástupcovia občanov. Mandát vykonávajú osobne podľa svojho svedomia a presvedčenia a nie sú viazaní [...]

Koľko psychopatov sedí v Národnej rade Slovenskej republiky?

28.04.2022

Podľa odbornej literatúry Psychopatia je neuropsychiatrická porucha vyznačujúca sa nedostatočnými emocionálnymi reakciami, nedostatkom empatie a slabou kontrolou správania, čo zvyčajne vedie k pretrvávajúcej antisociálnej deviácii a kriminálnemu správaniu. Psychopatia sa okrem iného prejavuje aj takýmito symptómami: spoločensky nezodpovedným správaním nerešpektovaním [...]

Ak je pravda, čo hovorí Fico tak Matovič má šťastie, že nie daňovým subjektom v Kanade

24.04.2022

Vypočula som si rôzne tlačové konferencie Fica a spol. v ktorých tvrdili, že Matovič je daňový podvodník a jediný dôvod, že prečo nebol za daňové podvody stíhaný je ten, že vraj už boli tie jeho daňové podvody premlčané. Mňa však napadlo, že v Kanade by to bolo inak. Ak sa nemýlim, tak tu platí zákon, v zmysle ktorého sa na podanie, v ktorom boli údaje úmyselne [...]

Testovanie / Skríning / Covid / Koronavírus /

Pribudlo vyše 250 infikovaných. V nemocniciach je najmenej ľudí od septembra

18.05.2022 10:09

Covidu podľahlo ďalších 7 osôb, čím sa ich počet zvýšil na 20 069.

Doprava / Diaľnica / Vozidlá / Auto / Zápchy /

Pre nehodu piatich áut sa zdržíte na Moste Lanfranconi, NDS priebežne uzatvára tunel Sitina

18.05.2022 09:46

Kolóny v stredu ráno komplikujú dopravnú situáciu aj na iných úsekoch v Bratislave.

nehoda

Pri Sládkovičove sa zrazilo nákladné auto s autobusom. Zranilo sa 9 ľudí, traja ťažko

18.05.2022 08:33, aktualizované: 09:55

Cesta medzi Galantou a Sládkovičovom je uzavretá.

Fínsko Švédsko NATO žiadosti vstup podanie uarus

Švédsko a Fínsko podali žiadosť o vstup do NATO, proces Aliancia urýchly

18.05.2022 08:25, aktualizované: 09:12

Šéf aliancie rozhodnutie privítal a vyhlásil, že škandinávske krajiny posilnia spoločnú bezpečnosť spojencov.

Zora Macko

Pohľad obyčajnej ženy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 220
Celková čítanosť: 1146307x
Priemerná čítanosť článkov: 5210x

Autor blogu