Založ si blog

Vraj NR SR nebola uznášania schopná

Včera, 5.12.2019 vraj nebola uznášania schopná.

Ja by som to nazvala inak. Včera opozícia opäť sabotovala hlasovanie v NR SR. Ako obyčajne.

Čo to vôbec je, že poslanec sedí v pléne NR SR ale nie je prítomný? Ja tomu jednoducho nerozumiem. Podľa môjho názoru sa jedná o sabotáž, o nič iné. Alebo sedím v pléne NR SR, alebo tam nesedím. V normálnom svete tam alebo som, alebo tam nie som. Takéto abnormálne javy a úkazy, že som zároveň prítomný/á a zároveň neprítomný/á, podľa toho, ako sa mi to kedy hodí, sa môžu vyskytnúť iba tam, kde sa objaví opozícia. Keby to neboli poslanci ale mačky, tak by som si myslela, že to Schrödinger robil v pléne NR SR nejaký myšlienový experiment. Ale nie, v sále neboli žiadne mačky ale samí homo sapiens.

***

Pre mňa jednanie daných poslancov znamená nielen, že ich absolútne nezaujíma ekonomická bezpečnosť občanov Slovenskej republiky ale aj to, že sa nedokážu správať férovo a že nie sú ochotní akceptovať demokracké tradície. Ich spôsob vládnutia je podľa toho, čo som videla, formou diktátorského vládnutia.

Okrem diktátorských chútiek som sledovaním rozpráv v pléne NR SR okrem nechutného správania sa niektorých poslancov zachytila aj iný fenomén: klamstvá. V rozprave sa dokonca poslanec Dostál vyjadroval o “Londýnskom” zlate. Ja neviem, či si poslanec Dostál ani len neuvedomuje, že sa hlasovalo o SLOVENSKOM (a nie Londýnskom) zlate?

Následne, keď sa hlasovalo o návrhu uznesení ako, tak odrazu Blahová nebola prítomná. Ale ihneď ako sa dohlasovalo, tak prítomná bola. Detto Zimenová. A ďaľšie/í.

Koniec koncov, záznam zo záveru 56. Schôdze NR SR je verejne dostupný na webstránke Národnej rady Slovenskej republiky.

Prečo v týchto voľbách dám hlas strane SMER-SD. Diel dvadsiaty tretí.

24.09.2023

Pretože ma prestávajú baviť podpásovky v kampani od strán typu PS a im podobným. Denník Pravda zverejnil na svojom portáli v tomto článku podnadpis, že vraj, citujem z článku: “Šimečka: Fico by mal radšej vrátiť diplom” Nuž, ja by som rada pridala jeden holý, nepopierateľný fakt. Doc. Róbert Fico skončil právo v roku 1986 s červeným diplomom. Vtedy, ak sa [...]

Prečo v týchto voľbách dám hlas strane SMER-SD. Diel dvadsiaty druhý.

23.09.2023

Pretože okrem všetkého ostatného mi vadia teatrálne osoby na kandidátkach iných politických strán kandidujúcich v týchto voľbách do NR SR. Mám taký názor, že elity v pozadí sa radi nechávajú reprezentovať rôznymi hercami a dramatikmi. Možno z tohoto vznikli rôzne prirovnania typu “bábka na špagáte” keď sa hovorí o niektorých politikoch. Neviem prečo, ale herci [...]

Prečo v týchto voľbách dám hlas strane SMER-SD. Diel dvadsiaty prvý.

22.09.2023

Pretože mám plné zuby, ako sa správajú novinári a mediálna aj online propaganda, ktorá namiesto toho aby publikovala hlavne holé fakty, tak publikuje manipulácie, lži, a často krát prasprosté klebety. Napríklad v tomto videu, v 47:07 v ktorom sa na tlačovej besede SMER SD Magdalena Chodownik z France 24 drzo a nevychovane namiesto položenia otázky vyzvala Fica aby povedal svoj [...]

Péter Szijjártó

Už by bol na Mesiaci. Szíjartó strávil v lietadlách tento rok 550 hodín, zrejme prekoná rekord

25.09.2023 13:51

Maďarský minister rokmi lieta a viac a viac, vlani nalietal 440-tisíc km.

LGBTI, protest, dúhová vlajka

Rodičia a priatelia LGBTI+ ľudí apelujú na všetkých rodičov, aby sa spolu s nimi postavili na obranu detí

25.09.2023 13:26

Združenie zdôraznilo, že ich deti sú živí ľudia, nie žiadna ideológia.

líbya zaplavy

Maďari v Líbyi našli 100 obetí záplav. Úrady zatkli osem ľudí

25.09.2023 13:20

Na priehradách boli praskliny od roku 1998. Opravu z roku 2010 stopla revolúcia.

PS, progresívne, Sas, KDH

TIS: Známku 'Transparentná kampaň' získali len strany PS, SaS a KDH

25.09.2023 12:40

Okrem problémov Smeru či OĽaNO, Transparency International Slovensko opakovane upozorňuje aj na nehodnoverné financovanie kampane Republiky.