Založ si blog

Nechceme diktatúru PS/Spolu!

Diktatúru sme tu už mali. Síce nie až takú malígnu, aká nám teraz hrozí. Táto diktatúra, ktorá hrozí dnes od PS/SPOLU je naozaj malígna a gargantuálna.

Títo samozvanci, sa falošnými sľubmi votreli do parlamentu NR SR len preto, aby šliapali po demokratickom zriadení a po právach občanov Slovenskej republiky.

Martin Poliačik, Jozef Mihál, Miroslav Beblavý, Simona Petrík, Viera Dubačová a Alan Suchánek blokovali najvyšší zákonodarný zbor Slovenskej republiky, ktorý mal dnes zákonmi schváliť 13.-te dôchodky, zvýšené rodinné prídavky, či zrušenie diaľničných známok pre vozidlá do 3 a pol tony a odmietnuť Istanbulský dohovor. Ja by som Martina Poliačika, Jozefa Mihála, Miroslava Beblavého, Simonu Petrík, Vieru Dubačovú a Alana Suchánka nazvala novodobými diktátormi dejín Slovenskej republiky. Títo ľudia nemajú v zákonodarnom zbore ďalej čo robiť! Títo ľudia, ktorí keď sa hlasovalo o zvýšení ich platov o tisíc päťsto eur, vtedy neblokovali parlament! Ale keď sa majú odhlasovať vyššie dôchodky pre našich dôchodcov, z ktorých si mnohí nedokážu po viacej ako 40 ťažko odrobených rokov kúpiť základné veci na dôstojný život, mnohí ani už na základné potreby, teda stravu a lieky, ktoré potrebujú, tak zablokujú zákonodarný zbor Slovenskej republiky! Takí sú to vlci v ovčom rúchu!

A ešte si pri tomto ako sa vysmievali demokracii, za ktorú naši predkovia ťažko bojovali, robili verejne selfíčka s úsmevami na tvárach a tvárili sa ako hrdinovia! Selfíčka, ktorými sa vysmievali všetkým, ktorí potrebujú tých pár eurs extra na zakúpenie základných potrieb, priamo do tvárí.

***

Zahanbiť sa nedali ani slovenské médiá hlavného prúdu. Tie totiž dali mikrofón nikým nezvolenému Trubanovi, ktorý nazval zákonné zvolanie zákonodarného zboru nezákonným aktom! Ak vidím na slovenskej politickej scéne nového Hitlera, tak ním je Michal Truban! Michal Truban, ktorí sa vysmial do tváre všetkým statočným ľuďom, ktorí svojimi mozoľami vybudovali spoločnosť, v ktorej on mal bezstarostné detstvo a mladosť. Za čo on nazýva robotníkov tým, čím ich nazval, chudobných ľudí tým, čím ich nazval a navyše demoralizuje mládež a organizuje politické puče. Presne ako kedysi Adolf Hitler. Presne ako to bolo zobrazené vo filme Hitler: Vzostup zla, a tá scéna, ktorá začína v 1:08:09 v danom filme mi presne pripomína to, čo urobila dnes Trubanova PS/SPOLU aby zablokovala NR SR!

***

Michal Truban a PS/SPOLU je inherentné zlo, ktorému treba zabrániť aby uchopilo moc. Lebo oni sa o to uchopenie moci budú pokúšať ako besné psy a hlavne proti vôli ľudu. Dnes to totiž už dokázali “beyond any reasonable doubt”!

Dúfam, že sa nenájde nikto, kto by im dal hlas v nadchádzajúcich voľbách 29. februára 2020.

Konšpirácie čip, čip, čip

26.03.2020

V týchto dňoch zošívam deku z takých uháčkovaných štvorcov z rôznych zvyškov priadze. Možno dám popis neskôr na samostatný blog. Ale o to teraz nejde. Popri tom zošívaní som si s manželom pustila Infovojnu. Tú z 25. marca, veď predsa zábava musí byť. Ani dnes Adrián s Norbertom nesklamali a o dobrú silvestrovskú zábavu sa postarali, napriek tomu, že dnes bol 25. marec [...]

Môj názor je, že globalizmus nateraz jednoducho zlyhal

24.03.2020

Čo sa týka zládnutia COVID-19 myslím si, že globalizmus úplne zlyhal. Namiesto toho, aby si globalizmus s týmto vírusom poradil keď ešte bolo možné ho eradikovať ako boli postupne eradikované SARS a MERS, tak sa tento vírus roznosil po celom svete a okrem stratách na životoch a zdraví ohrozuje teraz aj globálnu ekonomiku a všetko. Myslím si, že keď by kompetentné zložky [...]

Kanada dnes o polnoci uzatvára hranice s USA ohľadne všetkej neesenciálnej dopravy.

20.03.2020

Ministerský predseda Kanady Justin Trudeau, ktorý je sám v karanténe, pretože jeho žena je jedna z tých, ktorá mala pozitívny test na COVID-19, dnes zo svojej rezidencie oznámil ďaľšie z opatrení ohľadne boja proti celosvetovej pandémii COVID-19. Po vzájomnej dohode s prezidentom USA ide o uzatvorenie 8 893 kilometrov dlhej hranice medzi Kanadou a USA, teda najdlhšej hranice na [...]

pocasie-1-4-2020

Apríl si z nás robí žarty, počasie pripomenie február

31.03.2020 21:08

Ovocinári a záhradkári musia byť v pohotovosti, počasie začiatkom apríla k nim dokáže byť nemilosrdné.

spravodlivosť, váhy, kniha, kladivko

Funkcie sa vzdalo 19 sudcov, sú medzi nimi aj piati z Najvyššieho súdu SR

31.03.2020 17:47

Najväčší výpadok zaznamenal Krajský súd v Košiciach, ktorý príde o 11 sudcov.

Jarmila Urbancová

Urbancová končí na Najvyššom súde

31.03.2020 16:43

Urbancová odchádza z justície potom, čo ju zadržala a obvinila NAKA pre podplácanie v kauze Technopol. V súčasnosti je vyšetrovaná na slobode.

Irán USA Rúhání revolúcia islamská výročie oslavy vlajka

USA predĺžili platnosť výnimiek zo sankcií uvalených na Irán

31.03.2020 16:20

USA predlžujú výnimky i napriek tomu, že len minulý týždeň zaviedli nové sankcie voči dvadsiatim Iráncom a spoločnostiam, ktoré údajne podporovali šiitské milície v Iraku zodpovedné za útoky na americké vojenské základne.