Založ si blog

Pripad Nicholsonová pokračovanie

Pozrela som si nedeľnú reláciu Na Telo s Michalom Kovačičom medzi Luciou Ďuriš-Nicholsonovou a Erikom Tomášom.

Okrem toho, že ja viem niečo o násilí, aké dokážu napáchať feministky razenia Nicholsonovej z osobnej veľmi zlej skúsenosti (nie priamo s Nicholsonovou), okrem toho, že nikdy nedopustím aby mi akúkoľvek právne záväznú normu vykladala osoba ktorá ak, tak maximálne má maturitné vysvedčenie (ktorého originál vraj nikto nevidel), okrem toho, že nesúhlasím s tým, že ľudia s inou sexuálnou orientáciou sú ukrátení na akýchkoľvek právach v slovenských zákonoch, vystúpenie Ďuriš-Nicholsonovej v tejto relácii prerazilo ďaľšie dno jej bezcharakternosti a zákernosti.

V závere relácie podala Erikovi Tomášovi lístok vraj na Sviňu, a podotkla, citujem:

“Ešte ak dovolíte, tu máte lístok na Sviňu, choďte si to pozrieť, po 1. marci tu budeme mať na Slovensku … (nejaký nezrozumiteľný bľabot) … aj vy tam vystupujete…”

Z článku Film Sviňa mal premiéru v Nitre. Na záver ľudia vstali a tlieskali si dovolím zacitovať,

Režisérska dvojica Mariana Čengel Solčanská a Rudolf Biermann však podobne ako autor knihy hneď na úvod filmu upozornia, že akákoľvek podobnosť postáv či udalostí so skutočnosťou je čisto náhodná.

Chce sa mi zvracať z osoby, ktorá tu podáva trestné oznámenia na vládu Slovenskej republiky a niektorých poslancov NR SR (nešpecifikovala ktorých) za to, že podali do Národnej rady Slovenskej republiky vládne návrhy zákonov na vyššie rodinné prídavky a na 13. dôchodok a ďaľšie, ale sama sa prihlási ku kinematografickému paškvilu, ktorého cieľom je pokútnym spôsobom ovplyvniť volebnú kampaň bezcharakterným ohováraním konkrétnych ľudí. Pričom prostredníctvom filmu Sviňa za vzor nám tu pomaly dáva narkomanky, ktoré súd dal na ochranné liečenie a z ktorých jedna z nich, podľa mne dostupných publikovaných informácií napríklad hádzala kvetináč dolu balkónom po okoloidúcej či okoloidúcich, keď bola pod vplyvom viacerých narkotík. Je to absolútne morálne dno. Luciu Ďuriš-Nicholsonovú považujem po jej aktivitách v posledných dňoch za absolútne morálne dno.

Lezú mi tie šarády už na nervy. Vám nie?

21.05.2020

Na začiatku tejto Wuhan vírus krízy hlavná hygienička Kanady, Theresa Tam, (o ‘travel ban’ viď na videu od 2:32 minúty; neviem nájsť nateraz lepší zdroj), ktorá zároveň sedí aj v Svetovej zdravotníckej organizácii vo výbore na prevenciu pandémie sa vyjadrila, že vraj pozastavenie letov z Číny, kde práve zúrilo epicentrum tejto pandémie by urobilo viacej zla [...]

Trump je jednička

14.05.2020

Jednou z hlavných tém amerických médií hlavného prúdu (slniečkárov à la Amerika) v dnešných dňoch je údajný vraj útok Prezidenta Donalda Trumpa na novinárku zo CBS News menom Weijia Jiang. V týchto médiách som sa nedočítala nič o tom, ako vznikol Wuhan vírus tiež nazývaný vírus Komunistickej strany Číny. Nič o tom, ako Čína tajila pred svetom tento vírus. Nič o [...]

Zodpovedných evidentne mrzí, že na Slovensku to doteraz nebolo až také zlé s Wuhan vírusom

06.05.2020

Pomyslela som si, keď som si večer môjho času prečítala nariadenia hlavného hygienika Slovenskej republiky ktorými odobril bohoslužby v kostoloch aj pre starých ľudí. *** Toto je môj názor na situáciu ohľadne COVID-19, teda Wuhan vírusu: Všimla zákerných a mentálne limitovaných žiaľ poslancov NR SR, ktorí sa dali svojho času počuť, že vraj v Poľsku sú bohoslužby [...]

pocasie-3-6-2020

Teploty sa môžu vyšplhať poriadne vysoko

02.06.2020 21:50

Počasie síce bude stále premenlivé, so zrážkami a búrkami, ale teplota na niektorých miestach Slovenska vás môže prekvapiť.

Vladimir Putin

Šamanovi, ktorý chcel vyhnať z Putina démona, nariadil súd psychiatrickú liečbu

02.06.2020 20:12

Viacerí ochrancovia ľudských práv v súvislosti s touto kauzou varovali pred návratom k praxi z čias Sovietskeho zväzu, keď komunistický režim zatváral svojich odporcov do psychiatrických liečební.

Poľsko, vlajka, zástava, výročie ústavy

Poľská veľvyslankyňa v Prahe mala šikanovať svojich podriadených

02.06.2020 18:23

Osobitná komisia poľského ministerstva zahraničia oznámila, že interné vyšetrovanie skončilo potvrdením mobbingu a diskriminácie pracovníkov ambasády.

Rakúsko Hitler dom redizajn stanica policajná

Z rodného domu Adolfa Hitlera bude policajná stanica

02.06.2020 17:51

Renovácia stavby by mala byť dokončená do konca roka 2022, pričom stáť bude približne päť miliónov eur.