Založ si blog

Pripad Nicholsonová pokračovanie

Pozrela som si nedeľnú reláciu Na Telo s Michalom Kovačičom medzi Luciou Ďuriš-Nicholsonovou a Erikom Tomášom.

Okrem toho, že ja viem niečo o násilí, aké dokážu napáchať feministky razenia Nicholsonovej z osobnej veľmi zlej skúsenosti (nie priamo s Nicholsonovou), okrem toho, že nikdy nedopustím aby mi akúkoľvek právne záväznú normu vykladala osoba ktorá ak, tak maximálne má maturitné vysvedčenie (ktorého originál vraj nikto nevidel), okrem toho, že nesúhlasím s tým, že ľudia s inou sexuálnou orientáciou sú ukrátení na akýchkoľvek právach v slovenských zákonoch, vystúpenie Ďuriš-Nicholsonovej v tejto relácii prerazilo ďaľšie dno jej bezcharakternosti a zákernosti.

V závere relácie podala Erikovi Tomášovi lístok vraj na Sviňu, a podotkla, citujem:

“Ešte ak dovolíte, tu máte lístok na Sviňu, choďte si to pozrieť, po 1. marci tu budeme mať na Slovensku … (nejaký nezrozumiteľný bľabot) … aj vy tam vystupujete…”

Z článku Film Sviňa mal premiéru v Nitre. Na záver ľudia vstali a tlieskali si dovolím zacitovať,

Režisérska dvojica Mariana Čengel Solčanská a Rudolf Biermann však podobne ako autor knihy hneď na úvod filmu upozornia, že akákoľvek podobnosť postáv či udalostí so skutočnosťou je čisto náhodná.

Chce sa mi zvracať z osoby, ktorá tu podáva trestné oznámenia na vládu Slovenskej republiky a niektorých poslancov NR SR (nešpecifikovala ktorých) za to, že podali do Národnej rady Slovenskej republiky vládne návrhy zákonov na vyššie rodinné prídavky a na 13. dôchodok a ďaľšie, ale sama sa prihlási ku kinematografickému paškvilu, ktorého cieľom je pokútnym spôsobom ovplyvniť volebnú kampaň bezcharakterným ohováraním konkrétnych ľudí. Pričom prostredníctvom filmu Sviňa za vzor nám tu pomaly dáva narkomanky, ktoré súd dal na ochranné liečenie a z ktorých jedna z nich, podľa mne dostupných publikovaných informácií napríklad hádzala kvetináč dolu balkónom po okoloidúcej či okoloidúcich, keď bola pod vplyvom viacerých narkotík. Je to absolútne morálne dno. Luciu Ďuriš-Nicholsonovú považujem po jej aktivitách v posledných dňoch za absolútne morálne dno.

Konšpirácie čip, čip, čip

26.03.2020

V týchto dňoch zošívam deku z takých uháčkovaných štvorcov z rôznych zvyškov priadze. Možno dám popis neskôr na samostatný blog. Ale o to teraz nejde. Popri tom zošívaní som si s manželom pustila Infovojnu. Tú z 25. marca, veď predsa zábava musí byť. Ani dnes Adrián s Norbertom nesklamali a o dobrú silvestrovskú zábavu sa postarali, napriek tomu, že dnes bol 25. marec [...]

Môj názor je, že globalizmus nateraz jednoducho zlyhal

24.03.2020

Čo sa týka zládnutia COVID-19 myslím si, že globalizmus úplne zlyhal. Namiesto toho, aby si globalizmus s týmto vírusom poradil keď ešte bolo možné ho eradikovať ako boli postupne eradikované SARS a MERS, tak sa tento vírus roznosil po celom svete a okrem stratách na životoch a zdraví ohrozuje teraz aj globálnu ekonomiku a všetko. Myslím si, že keď by kompetentné zložky [...]

Kanada dnes o polnoci uzatvára hranice s USA ohľadne všetkej neesenciálnej dopravy.

20.03.2020

Ministerský predseda Kanady Justin Trudeau, ktorý je sám v karanténe, pretože jeho žena je jedna z tých, ktorá mala pozitívny test na COVID-19, dnes zo svojej rezidencie oznámil ďaľšie z opatrení ohľadne boja proti celosvetovej pandémii COVID-19. Po vzájomnej dohode s prezidentom USA ide o uzatvorenie 8 893 kilometrov dlhej hranice medzi Kanadou a USA, teda najdlhšej hranice na [...]

pocasie-1-4-2020

Apríl si z nás robí žarty, počasie pripomenie február

31.03.2020 21:08

Ovocinári a záhradkári musia byť v pohotovosti, počasie začiatkom apríla k nim dokáže byť nemilosrdné.

spravodlivosť, váhy, kniha, kladivko

Funkcie sa vzdalo 19 sudcov, sú medzi nimi aj piati z Najvyššieho súdu SR

31.03.2020 17:47

Najväčší výpadok zaznamenal Krajský súd v Košiciach, ktorý príde o 11 sudcov.

Jarmila Urbancová

Urbancová končí na Najvyššom súde

31.03.2020 16:43

Urbancová odchádza z justície potom, čo ju zadržala a obvinila NAKA pre podplácanie v kauze Technopol. V súčasnosti je vyšetrovaná na slobode.

Irán USA Rúhání revolúcia islamská výročie oslavy vlajka

USA predĺžili platnosť výnimiek zo sankcií uvalených na Irán

31.03.2020 16:20

USA predlžujú výnimky i napriek tomu, že len minulý týždeň zaviedli nové sankcie voči dvadsiatim Iráncom a spoločnostiam, ktoré údajne podporovali šiitské milície v Iraku zodpovedné za útoky na americké vojenské základne.