Založ si blog

Prečo v týchto voľbách dám hlas strane SMER-SD. Diel dvadsiaty štvrtý

Pretože dnes som si na sociálnych sieťach prečítala ďaľšie klamstvá a manipulácie.

Napríklad, že vraj strana SMER –SSD je netransparentná.
Potom nechápem, že o čom je zverejňovanie transparentného účtu.

Mne osobne sa nezdá byť program strany Smer SD netransparentý. Program strany je zverejnený na webstránke a možno aj niekde inde v online priestore. Ja som si program strany našla na webstránke strany Smer-SSD.
Pozrela som si aj volebné program iných strán, nie všetky však mali zverejnené svoje programy.

V online priestore je spústa materiálu strany Smer – SSD. Či sú to už záznamy z tlačových konferencií, z mítingov, a omnoho viacej, zverejnených na viacerých portáloch. Ja osobne sledujem hlavne Facebook, a YouTube.

Strana Smer-SSD transparentne zverejnila mnohé problémy v spoločnosti aj s návrhmi na ich riešenie.

***

“Argumenty” TIS považujem za tzv. “logical fallacy” “appeal to authority”. Ako TIS povedala, a preto SMER je zlý a PS je tá správna voľba. Ako čierne je biele a biele je čierne.

——

Update: 25. september 2023 o 17:45

v správnej rade TIS je Lucia Žitňanská. Nuž, potom sa už nieto o čom baviť. Tiež osoba, ktorá zapríčinila veľa zla svojimi klamstvami, postavila sa na stranu zla, klamala, že všetky reštitúcie už boli vybavené a teraz, treba platiť súdne poplatky. Nuž, určite nebudem veriť inštitúcii, ktorá má v správnej rade takúto klmárku a manipulátorku.

Kuffa nemá čo hľadať na poste štátneho tajomníka a nemá čo hľadať ani v žiadnej verejnej funkcii

22.11.2023

Mňa osobne obťažujú ľudia, ktorí svoje náboženské postoje vnucujú iným. A osobne, čo sa týka tých nábožensky založených, ja mám také skúsenosti, osobné skúsenosti, že sú to tí najamorálnejší ľudia; konkréte tí, ktorí tú tzv. svoju vieru VNUCUJÚ iným. To mám na mysli takých veriacich, s ktorými som mala do činenia osobne. Súdia. Posudzujú. Robia intrigy. [...]

Vedia vôbec redaktori v Pravde, čo je kultúra?

17.10.2023

Dnes ráno ma dorazil tento článok redaktoriek Heleny Dvořákovej, Zory Handzovej, a Kataríny Sedlákovej v denníku Pravda. A dorazili ma aj odpovede všetkých opýtaných “expertov” na kultúru. Úvodzovky na slovo expert som tam dala zámerne. Totiž, akosi sa mi zdá, že ani tie redaktorky ani tie “umelkyne” nemajú ani šajny o tom, čo vlastne kultúra je. *** Ja osobne sa [...]

Vládnuť by mali len pragmatickí ľudia, takí, ktorí netrpia osobnostnými poruchami

16.10.2023

V dennej tlači ma zaujala správa, že umelci či herci vraj podpísali nejakú petíciu proti Tomášovi Tarabovi, aby vraj nebol menovaný Ministrom kultúry Slovenskej republiky. Nejak ma napadlo, že úlohou hercov či umelcov je nie verejne komentovať kroky kreujúcej sa vlády, ktorá vzišla z demokratických a slobodných volieb. Okrem toho, podľa názoru niektorých ľudí či [...]

Putin

Zaobchádzate s Rusmi ako so sviňami. Putin hrozí Lotyšsku nešťastím

05.12.2023 10:40

Putin kritizoval Lotyšsko za to, ako zaobchádza s ruskou menšinou. Pobaltskej krajine pohrozil, že ju za to stihne nešťastie.

Izrael, Pásmo Gazy, podzemný tunel, Šifá

Čo s rozsiahlymi podzemnými tunelmi v Gaze? Zatopíme ich morskou vodou, znie jeden z plánov

05.12.2023 10:08

Izrael má na severe Pásma Gazy pripravenú sústavu veľkých čerpadiel, pomocou ktorých by mohol zaplaviť morskou vodou rozsiahlu sieť podzemných tunelov.

polícia

Polícia preveruje výhražný e-mail pre jednu zo stredných škôl v Bratislave

05.12.2023 09:02, aktualizované: 10:10

Podozrenie zo streľby sa našťastie nepotvrdilo. Študenti bratislavského gymnázia dostali nečakané riaditeľské voľno.