Založ si blog

Ako si nepredstavujem slušnosť

Strany “slušných” ľudí vraj zorganizovali protest proti prítomnosti Marine Le Pen v Bratislave v priestoroch hotela River Park.
Odkaz na túto udalosť som našla na Facebooku, kde Matteo Salvini – Sympatizanti z Čech, Moravy, Slezka a Slovenska dali záznam z protestu. (Odkaz: https://www.facebook.com/salviniofficial.fanclub.cz.sk/videos/851523991847927/UzpfSTEwMDAwMTI1NDA3MTc0NDoxMDMwMTU4ODQ0MDQwNTI1/)

Nebudem komentovať nič iné, ako správanie sa “slušných” protestujúcich, ktorí  vytrhli tomu, kto tam ponúkal croissanty, údajne organizátorom zo Sme Rodina a začali ich hádzať naokolo. (Z videa nie je vidno na koho.) (Približne 36 sekunda daného záznamu.)

Nuž ja mám len takú poznámku, že sa jedná o výtržnosť, ktorú by mali trestne stíhať. Pretože tie croissanty niekto upiekol zo surovín, ktoré niekto dopestoval. A takto zaobchádzať jednak s potravinami a jednak takýmto hrubým spôsobom dehonestovať prácu iných dokážu len výtržníci a veľmi ťažkí primitívovia.

Samozrejme, žiaden denník hlavného prúdu nezverejnil daný záznam, ktorý má právo vidieť čitateľ, aby si mohol urobiť objektívny úsudok o tom, kto reprezentuje strany ako Progresívne Slovensko alebo SPOLU, ktorého podpredsedníčka Progresívneho Slovenska bola aj Čaputová.

Nikde som nezachytila, že by “slušní“ a to vrátane Čaputovej odsúdili tieto nenávistné prejavy svojich alebo členov alebo sympatizantov, ktorí okrem nenávisti dehonestovali aj prácu tých, ktorí tieto croissanty upiekli.

Napriek tomu, že “slušní“ tento prečin proti slušnosti scenzurovali, ten skutok sa stal.

Ja som si svoj názor na Progresívne Slovensko alebo SPOLU urobila už dávno a vidím, že môj odhad bol sprány.

Zelenina, ktorá vyrastie aj pod orechom

22.05.2019

Ihneď vedľa mojej záhrady rastie veľký čierny orech, po latinsky Juglans nigra. Všetky časti orecha obsahujú chemikáliu juglón (5 hydroxy-alphanapthoquinone). Juglón je aj toxín, ktorý sa viac »

Alkohol – metla Slovenska

16.05.2019

S mojim predošlým blogom, v ktorom som vyjadrila a odôvodnila môj názor na to, prečo trvám na tom, že Jurraj Hossa je nevinný, nikto nesúhlasil. Napriek tomu trvám na tomto svojom názore. A viac »

Prečo si myslím, ze vyslovenie o vine v pripade Juraja je miscarriage of justice (len môj osobný názor laika)

14.05.2019

Po prečítaní komentárov o Jurajovi za zabitie Filipínca som zostala zhrozená v tom, koľko nenávisti ako aj právneho bezvedomia je v ľudoch na Slovensku. V žiadnom prípade nechcem zľahčovať viac »

skripaľ, britania

Ruský denník zverejnil záznam údajného telefonátu Skripaľa

23.05.2019 20:23

Bývalý agent Skripaľ nechal odkaz v hlasovej schránke jeho netere Viktorie.

Benzín, nafta, pumpa

Ropa reaguje na spor USA - Čína, jej ceny prudko klesli

23.05.2019 19:38

Ceny ropy zaznamenali v priebehu štvrtka prudký pokles, pričom cena severomorskej ropnej zmesi Brent klesla pod 68 USD za barel.

parkovanie-Kosice

Platené parkovanie v Košiciach má opäť dvoch pánov

23.05.2019 18:57

Za parkovanie sa platiť musí. Komu však zaplatiť v Košiciach, aby nehrozili pokuty?

Muž, zásielka, dokumenty, obálka, balík

Poštárka v Prahe sa priotrávila neznámou látkou

23.05.2019 18:25

Žena skončila na urgentnom príjme jednej z pražských nemocníc.

zorama

Pohľad obyčajnej ženy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 27
Celková čítanosť: 35792x
Priemerná čítanosť článkov: 1326x

Autor blogu