Založ si blog

Ako si nepredstavujem slušnosť

Strany “slušných” ľudí vraj zorganizovali protest proti prítomnosti Marine Le Pen v Bratislave v priestoroch hotela River Park.
Odkaz na túto udalosť som našla na Facebooku, kde Matteo Salvini – Sympatizanti z Čech, Moravy, Slezka a Slovenska dali záznam z protestu. (Odkaz: https://www.facebook.com/salviniofficial.fanclub.cz.sk/videos/851523991847927/UzpfSTEwMDAwMTI1NDA3MTc0NDoxMDMwMTU4ODQ0MDQwNTI1/)

Nebudem komentovať nič iné, ako správanie sa “slušných” protestujúcich, ktorí  vytrhli tomu, kto tam ponúkal croissanty, údajne organizátorom zo Sme Rodina a začali ich hádzať naokolo. (Z videa nie je vidno na koho.) (Približne 36 sekunda daného záznamu.)

Nuž ja mám len takú poznámku, že sa jedná o výtržnosť, ktorú by mali trestne stíhať. Pretože tie croissanty niekto upiekol zo surovín, ktoré niekto dopestoval. A takto zaobchádzať jednak s potravinami a jednak takýmto hrubým spôsobom dehonestovať prácu iných dokážu len výtržníci a veľmi ťažkí primitívovia.

Samozrejme, žiaden denník hlavného prúdu nezverejnil daný záznam, ktorý má právo vidieť čitateľ, aby si mohol urobiť objektívny úsudok o tom, kto reprezentuje strany ako Progresívne Slovensko alebo SPOLU, ktorého podpredsedníčka Progresívneho Slovenska bola aj Čaputová.

Nikde som nezachytila, že by “slušní“ a to vrátane Čaputovej odsúdili tieto nenávistné prejavy svojich alebo členov alebo sympatizantov, ktorí okrem nenávisti dehonestovali aj prácu tých, ktorí tieto croissanty upiekli.

Napriek tomu, že “slušní“ tento prečin proti slušnosti scenzurovali, ten skutok sa stal.

Ja som si svoj názor na Progresívne Slovensko alebo SPOLU urobila už dávno a vidím, že môj odhad bol sprány.

15. -teho augusta ráno môjho času som si vypočula tlačovú besedu Roberta Fica

16.08.2019

A mne sa zdá, aspoň odtiaľto, kde žijem, že všetko, čo povedal Fico malo hlavu a pätu a jednoducho sa mi to všetko zdalo správne a logické. *** Potom som strávila celý deň vo svojej záhrade, viac »

Čo sa mi na Slovensku nepáči

15.08.2019

Keďže idú byť opäť voľby do NR SR, rada by som sa opýtala jednu otázku: Mňa by zaujímalo, že prečo nie je možné zmeniť systém zdravotného poistenia, ktorý dnes existuje na Slovensku viac »

O kom si myslím, že nepatrí do politiky

09.08.2019

V mojom hodnotovom rebríčku miesto narkotík a drôg (typu marihuana a podobne) je iba a iba na tíšenie inak neznesiteľných bolestí a len pod lekárskym dohľadom a len v prísne odôvodnených viac »

Giuseppe Conte,

Taliansky premiér Conte predloží svoju demisiu

20.08.2019 16:12

Taliansky premiér oznámil, že na konci rozpravy o vládnej kríze v Senáte predloží svoju rezignáciu.

cibula počasie

Západ a stred Slovenska zasiahnu chladné búrky, východ front obíde

20.08.2019 16:00

Aké teploty prídu s novým frontom?

toxický odpad, sudy

V prípade sudov s nebezpečným odpadom v Bratislave obvinili dvoch mužov

20.08.2019 15:58

Škodu súvisiacu s vyčistením územia, kam dvaja muži sudy vyhodili, vyčíslili na viac ako 13-tisíc eur.

horskí záchranári tatry poľsko

Záchranári sa naďalej snažia vyslobodiť mužov z tatranskej jaskyne

20.08.2019 14:50

S mužmi, ktorí sú od soboty uväznení v jaskyni v Západných Tatrách, sa dosiaľ nepodarilo nadviazať kontakt.

zorama

Pohľad obyčajnej ženy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 51
Celková čítanosť: 83194x
Priemerná čítanosť článkov: 1631x

Autor blogu